www.meteo.sk
Utolsó aktuális
információk:
5.1.2020
www.revuce.sk
 
       Ön itt van: Liptovské Revúce - Aktuális információ
Milí klienti,

Za drevenicou je hotový krásny altán s novým posedením (2 veľké stoly s lavicami) a záhradným krbom. Zámkovú dlažbu pokladieme na jar 2020 akonáhle nám to počasie umožní.

Sme zmluvní partneri Parku Snow - klienti u nás ubytovaní si môžu naším prostredníctvom objednať Park Snow card - výrazné zľavy na skipasy 2019/2020 na Donovaloch, ďalšie veľmi zaujímavé zľavy do reštaurácií a ďalších atrakcií.
Viac na www.parksnow.sk.

U nás si môžete uplatniť rekreačné poukazy - na VŠETKY pobyty vystavujeme faktúry.

NOVINKA - len 150m od našich chát je novootvorená reštaurácia Čierny kameň (Nižná Revúca č.111). Možnosť polpenzie za skvelé ceny + výborná káva. na objednávku pečené prasiatko !!! Pre osoby staršie ako 18 rokov odporúčame : vyskúšajte aj ich varené pivo - chutí skvele !!!

Nové relax centrum s bazénmi a welness len 4km od našej chaty (v Liptovskej Osade) !!! K dispozícií sú vyhrievané bazény (plavecký 25m, relaxačný s bublinkami a tryskami, detský), saunový svet (fínska sauna, parná sauna), floating (36% soľ), 2 bilboardové stoly, 2 profesionálne fotbalové stoly, 3x bowlingové dráhy, fitness centrum s lezeckou stenou, reštaurácia, kaviareň.
Viac na www.gothal.sk.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Utolsó aktuális információk 5.1.2020
 
Cím: Nižná Revúca č. 58 - 60
034 74 Liptovské Revúce
okr. Ružomberok, Slovensko
Telefon: +421 905 350 350
E-mail: info@prazdniny.sk
WWW: prazdniny.sk
wakacje.sk
szunido.sk